שילוב של חוסן ומקצועיות
לצד ערכים של משפחה

רק משפחה מבינה מה זה בית חם ואוהב

רק משפחה מבינה מה זה בית חם ואוהב

כשתבחרו לכם בית באחד מהפרויקטים האיכותיים של י.ח. דמרי תדעו שבחרתם בחברה ותיקה ומנוסה אשר מתמחה בבניית שכונות מגורים ופרויקטי בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל:

י.ח. דמרי נוסדה בשנת 1989 ע"י יגאל דמרי והפכה עם השנים לאחת מחברות הבנייה הגדולות והמובילות בישראל. החברה מתכננת ובונה פרויקטים חדשים  בפריסה ארצית, בהם עשרות פרויקטים למגורים, מסחר, תעסוקה ומלונאות. בנוסף החברה פעילה גם במדינות רומניה וצ'כיה. מניותיה של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א מאז מאי 2004 והיא נהנית ממוניטין של יותר 30 שנים, המבוסס על יסודות כלכליים איתנים וחוסן פיננסי. אנו בחברת "י.ח. דמרי בניה ופיתוח" מתחייבים ליישם בפעילות הבנייה את כל עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעות טכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר, ועל פי תקן ISO 9002 .בנוסף, לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים, וצוות שיווק ומכירות האמונים על מתן מענה מקצועי ומהיר.

אנו, במשפחת י.ח.דמרי מבינים שרכישת דירה היא אחת ההחלטות המשמעותיות בחייכם. לאורך כל הדרך נלווה אתכם החל מייעוץ מקיף והכוונה בתהליך הרכישה, דרך שלבי הבנייה השונים, מסירת מפתח הדירה, וגם אחרי הכניסה אליה בתקופת הבדק והאחריות. כל זאת על מנת שתהיו שקטים ובטוחים בהחלטה שקיבלתם.אנחנו כאן כדי להעניק לכם חוויית מגורים מושלמת.יגאל דמרי יגאל דמרי

יגאל דמרי

מנכ"ל

נורית טואיטו נורית טואיטו

נורית טואיטו

משנה למנכ"ל ומנהלת כספים

איריס דמרי איריס דמרי

איריס דמרי

סמנכ"ל לקוחות

שלמה חורי שלמה חורי

שלמה חורי

סמנכ"ל תפעול

חזי דמרי חזי דמרי

חזי דמרי

סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה

אביב סגס אביב סגס

אביב סגס

סמנכ"ל ארגון ושיטות

עמוס דבוש עמוס דבוש

עמוס דבוש

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

אמיר כהן אמיר כהן

אמיר כהן

מנהל מכירות ארצי

אוריאל פרץ אוריאל פרץ

אוריאל פרץ

מנהל אגף הנדסה

ניסיון עשיר וחתירה למצוינות

אנו נהנים ממוניטין של יותר מ-30שנה, המבוסס על יסודות כלכליים איתנים וחוסן פיננסי. כיום בונה ומתכננת החברה פרויקטים חדשים בכ-14 ערים בפריסה ארצית, בהם עשרות פרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה ומלונאות. החברה פעילה גם בחו"ל, במדינות רומניה וצ'כיה. מניותיה של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בת"א מאז שנת 2004.

הטכנולוגיה המובילה בעולם הבניה

אנו מתחייבים ליישם בכל הפרויקטים שלנו את עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ועל פי תקן ISO 9002 אשר בבעלותה של החברה. בנוסף, לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר.

שירותיות ואנושיות כערך מוביל

אנו יודעים שרכישת הבית שלכם היא אחת ההחלטות המשמעותיות בחייכם. לאורך כל הדרך נלווה אתכם החל מייעוץ מקיף והכוונה בתהליך הרכישה, דרך שלבי הבנייה השונים, מסירת מפתח הדירה, וגם אחרי הכניסה אל הבית החדש שלכם. כל זאת על מנת שתהיו שקטים ובטוחים בהחלטה שקיבלתם.